Beroende

Xanor - Var detta toleransabstinens?

2017-06-26 18:48 #0 av: galaxee84

Har ätit 2-3mg xanor i ungefär 8 år,och det har fungerat bra mot min ångest. Men plötsligt en dag så fick jag extrem ångest efter jag tagit xanor. Provade ta igen men det blev samma,dessutom blev blodtrycket skyhögt!!! Blev dåsig och det kändes som att ha ett moln i huvudet. Aldrig reagerat så här på xanor förut. Tror ni att det här var toletansabstinens?

Anmäl
2017-07-02 19:37 #1 av: vallhund

Jag är ledsen av att ingen av oss kunnat besvara din fråga. Hoppas du fått hjälp av din läkare.

ISIS anhängare anser sig inte heller vara sektmedlemmar.

Värd på Amstaff, BARF , Beroenden samt Multikulturellt .

Medis på  Border Collie samt Kennel.

 
Anmäl
2017-07-04 12:55 #2 av: Calcifer

Svårt att säga, när jag känt liknande har det varit för att jag råkat ta en tablett eller så extra (det händer kanske 2 ggr om året, och då är det för att jag glömt att jag redan tagit en) och då kan jag bli dåsig. Men då är det som sagt att det blir för mycket effekt som gör att jag känner så.

"Help me Obi Juan whoever the fuck you are. You're my only ho."
- Carrie Fisher, Rest In Peace


Anmäl

Bli medlem på iFokus

För att kunna delta i diskussionen måste du bli medlem på iFokus. Det går snabbt, enkelt, och kostar ingenting. Medlemskapet ger dig tillgång till över 300 sajter.