Gnäll dags och snälllllllllla bara tyck synd om mig.
Går på stan och ska på lunch och det bara smäller till i benet från ingenstans. Nu sitter jag här efter en dag på akuten med krycker i handen och kan inte gå. Jag har ett hem som ser ut som FAN sen vattenläckan där man nu tagit köket också.
Jag är livrädd att inte bli bra i benet till min USA resa och ja, det hjälper inte att gråta men det är skitsamma jag gråter ändå. Känns som allt bara rasar runt mig just nu.
Jobbigt och ont har jag. Går nog o lägger mig och ser lite tv och tycker synd om mig själv.
/kram Kia
Åh fy vad trist!Är det en sträckning du fått?Det som gör så ont.Sen att behöva tillbringa hela da´n på akuten,då kan man ju hålla sej för skratt av det oxå.Tacka tusan för att du är ledsen!Också vatten läckan på det..Skickar en jättestor styrkekram och att allt ska lösa sej till det bästa för dej och familjen.Tycker sååå synd om dej!
Stackars dig, skickar lite posetiva vibbar från Roslagen.