solblomman47
Här är Kerstin 60+ men tror fortfarande att hon är 40 (har missat mer än 20 år av mitt liv p.g.a. en olycka 1986 då jag skadade nacken. Är tyvärr förtidspensionerad helt sen 1996. Fick i maj mån 2009 ytterligare en ny skada i nacken o bakhuvudet som jag inte vet hur det kommer att bli med. Det är bara vänta o se om det blir bättre.
Jag är gift bor i hus en bit utanför Sundsvall. Har naturen inpå knutarna jag är naturmänniska. Jag har tre vuxna barn, fem barnbarn + ett bonus barnbarn. Jag älskar att få vara med dem alla det är det mysigaste jag vet.
Mina gamla intressen har jag fått lagt på hyllan, men har en massa nya istället.bland annat håller jag på med släktforskning där kan man hitta mycket spännande t.ex. har jag två tvättäkta häxor från 1600 talet på min farfmors släkt.
Jag har alltid tyckt om att fotografera,läsa böcker mm.sedan är jag mycket intreserad av allt det andliga och övernaturliga, jag har upplevt en del saker själv.
Tycker om att prata med människor, ställer gärna upp för andra .Jag mår bra när andra mår bra, tycker inte om avundsjuka och orättvisa människor har även råkat ut för det Jag försöker att vara så ärlig som möjligt,då känns det bra.
Kram till er alla. och titta gärna in på mina sidor, skriv gärna i min gästbok och vill ni veta mera så fråga mig gärna.
Medlem i 34 sajter
- Allergier,
- Alt.behandlingar,
- Andlig utveckling,
- Healing,
- Huvudvärk,
- Hypermobilitet,
- Hälsa,
- Häxor,
- iFokus-bloggen,
- Kolhydrater,
- Law of Attraction,
- Livskvalitet,
- Matbröd,
- Matlust,
- Månväsen,
- Oförklarade fenomen,
- Personlig utveckling,
- Spiritualism,
- * SUPPORT *,
- Tarot,
- Ursprungsfolk,
- Utomjordiskt,
- Wicca,
- Viktminskning,
- Änglar,
- Övernaturligt